Dom

Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd

profil firmy

 

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym rozwiązania w zakresie urządzeń medycznych i materiałów eksploatacyjnych dla szpitali i placówek medycznych.Powstaliśmy w 2007 roku. Do tej pory nasze produkty obejmowały większość oddziałów szpitala i możemy opracowywać i dostosowywać produkty do rzeczywistych potrzeb klienta.Dążymy do poprawy jakości produktów i rozwiązania problemu zintegrowanej budowy placówek medycznych dla kolejnych krajów.

 

 

Chiny Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd profil firmy 0

 

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia firmy

 

Założona w 2013 roku od dziesięciu lat zajmujemy się branżą medyczną.W ciągu ostatnich dziesięciu lat współpracowaliśmy z wieloma klientami zagranicznymi, dostarczaliśmy produkty do agentów i placówek medycznych w wielu krajach, otrzymując szerokie pochwały.

 

W ciągu ostatnich dziesięciu lat dzięki nieustannym wysiłkom wszystkich naszych pracowników osiągnęliśmy ogromny postęp.Rozwinęliśmy się z początkowej firmy handlowej, aby mieć własną linię produkcyjną, a następnie mieć własną markę.Nalegamy na przyjmowanie produktów jako rdzenia, wytwarzanie produktów wysokiej jakości i zdobywanie zaufania klientów.Dzięki naszemu kompletnemu systemowi obsługi posprzedażnej możemy pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów i rozwijać się razem z klientami.

 

Nasze produkty obejmują profesjonalne urządzenia medyczne i materiały eksploatacyjne, produkty medyczne do użytku domowego, produkty rehabilitacyjne do fizjoterapii oraz produkty tradycyjnej medycyny chińskiej, które mogą zaspokoić potrzeby większości klientów.W tym roku wprowadziliśmy weterynaryjne wyroby medyczne i materiały eksploatacyjne, aby w większym stopniu zaspokoić potrzeby produktów medycznych z różnych dziedzin.

 

Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

marki : HXH

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-4,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Hangzhou Huixinhe Medical Technology Co., Ltd Certyfikaty